Deze plattegrond dient alleen ter indicatie van de woonplaats.
Wij hebben geen adres gegevens van de adverteerder.


Advertentie van:
Iggino Van Bael
Kweeknummer: BVP AV 187
Lid sinds: 17-8-2005
Aantal advertenties op de website: 3
Totaal: 300 berichten geplaatst.

Graag had ik mijn soortenbestand op foto verder uitgebreid. (met foto's vanuit mijn fotokooi!)
Daarom dat ik wat gerichter ga proberen te zoeken. Wat niet wil zeggen dat ik andere soorten niet meer op foto wil zetten, als je daar foto's van wil mag je natuurlijk ook altijd een berichtje sturen.
Ik zoek nu vooral:
* diverse rosella soorten, zoals strogele, stanley, blauwwang, geelbuik... en andere Australische parkieten zoals cloncurry, barnard, vooral de wildkleur van deze soorten maar mutaties zijn ook altijd welkom.
*Psittacula soorten zoals de layard, finchii, rozekop,....
*Aratinga soorten en vooral ondersoorten zoals van de maisparkiet, olijfkeel, ook de blauwe cactusparkiet zou ik nog graag op foto hebben. (En andere nieuwe mutaties).
*Brotogerissoorten de gustavi en als de tui er nog is die ook, maar alle andere wil ook ook nog wel beter op foto.
* Hoodedparkiet, smaragdparkiet, langsnavel,
* Alle taranta mutaties.
* zeldzamere Pyrrhura's en nieuwe mutaties (geen molinea die heb ik meer dan genoeg).
* Afrikaanse papegaaien zoals bruinkop, rüppel, timneh, bonte boer nominaat,
*Amazonepapegaaien en alle andere papegaaien.
*vijgpapegaaien
* lories zijn ook altijd welkom
* Ook nieuwe / zeldzame mutaties zijn ook altijd heel interessant.

* Andere soorten zijn ook altijd welkom, vruchten en insecten eters, zaadeters, tropen,...

Waarschijnlijk pas tijd voor langs te komen eind oktober of eerder november, dan zijn ook de meeste door de rui heen.
Prijs: Gratis